اکران دو فیلم توقیف شده از شهاب حسینی و جواد عزتی تا پایان امسال

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۶/۱۰ شنبه
(0)
(0)
اکران دو فیلم توقیف شده از شهاب حسینی و جواد عزتی تا پایان امسال
اکران دو فیلم توقیف شده از شهاب حسینی و جواد عزتی تا پایان امسال

رادیو کورش _ فیلم‌ های توقیفی همیشه یک از بحث‌های پرحاشیه سینمای ایران بوده‌اند. . به تازگی ابراهیم داروغه زاده، معاون نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، درباره رفع توقیف چند فیلم و اکران آن‌ها گقت :

تاکنون تعدادی از فیلم‌هایی که مشکل اکران داشتند  توانستند روی پرده سینما بروند. «عصبانی نیستم»، «دلم میخواد»، «خانه دختر»، «زادبوم» و ... از آن جمله بودند. فیلم‌های «پارادایس» و «آشغالهای دوست داشتنی» هم به احتمال زیاد تا پایان سال اکران خواهد شد، «خانه پدری» هم اکنون مجوز نمایش در سینماهای «هنرو تجربه» را دارد.

فیلم سینمایی «پارادایس» ساخته علی عطشانی در سال ۱۳۹۴، داستان سفر دو طلبه به آلمان برای شرکت در یک سیمینار را روایت می‌کند. در این فیلم بازیگرانی مانند جواد عزتی و مهران رجبی حضور داشتند. فیلم «آشغال‌ های دوست داشتنی» ساخته محسن امیریوسفی محصول سال ۹۱ است.  تاکنون یک داستان تک‌خطی درباره این فیلم به رسانه‌هاداده است اما آنطور که پیداست این فیلم درباره انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ است. فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» که به داستان چند جوان و یک پیرزن در یکی از روزهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ می‌پردازد، شیرین یزدان بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، صابر ابر و شهاب حسینی را در تیم بازیگری‌اش دارد.