حضور شهاب حسینی در فیلم سینمایی شب

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۶/۵ دوشنبه
(1)
(0)
حضور شهاب حسینی در فیلم سینمایی شب
حضور شهاب حسینی در فیلم سینمایی شب

رادیو کورش _ شهاب حسینی یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینمای ایران است. . طبق جدیدترین اخبار، شهاب حسینی به فیلم سینمایی شبپیوسته است. شهاب حسینی اولین بازیگر این فیلم است. با توجه به فضای رمزآلود فیلم شب، انتظار می‌رود شاهد نقش آفرینی متفاوتی از شهاب حسینی باشیم. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده حسن کلاهی و تهیه آن بر عهده محمد درمنش است. فیلمبرداری این فیلم پس از پایان پیش تولید طی چند روز آینده در کشور امریکا آغاز خواهد شد

شهاب حسینی در حال حاضر فیلم‌های «لابی»، «لابیرنت» و «نبات» را آماده اکران دارد. او پیش از این نیز در فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند «جدایی نادر از سیمین»، «فروشنده»، «درباره الی»، «حوض نقاشی» و «شهرزاد» نقش آفرینی‌های موفقی داشته است. حسینی همچنین به تازگی یک شرکت فیلمسازی به نام «Seven Skies Entertainment» در کشور امریکا تاسیس کرده است. مدتی پیش نیز پوران درخشنده از او به عنوان کاندید بازیگر نقش اول فیلم «هیس! پسرها فریاد نمی‌زنند» یاد کرد.

در خلاصه داستان «شب» با فیلمنامه ای از میلاد جرموز آمده: یک زوج جوان ایرانی که مدتی است در آمریکا زندگی می کنند، یک شب وارد هتلی می شوند که خورشید در آنجا طلوع ندارد… .