ستاره اسکندری، در سریال «رقص روی شیشه»

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۶/۱۴ چهارشنبه
(0)
(0)
ستاره اسکندری، در سریال «رقص روی شیشه»
ستاره اسکندری، در سریال «رقص روی شیشه»

رادیو کورش _  سریال «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است و ستاره اسکندری و علیرضا زمانی نسب، بازیگران جدیدی هستند که حضور آنها در فهرست سریال قطعی شده است. در آخرین روزهای پیش تولید به زودی بازیگران دیگری به جمع بازیگران فعلی اضافه می شوند و ۲ چهره جدید نیز با این سریال به سینمای ایران معرفی خواهند شد.

تاکنون حضور بازیگرانی چون بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیر آقایی، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلی، بیتا فرهی و سعید کنگرانی در این فیلم قطعی شده است و فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان نیز در «رقص روی شیشه» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

«رقص روی شیشه» با یک نگاه اجتماعی خاص و براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی در ٢٦ قسمت به نگارش در آمده استبرای هر قسمت این سریال نیز یک خواننده تیتراژ منحصر به فرد در نظر گرفته شده است.

یادآوری می‌شود که برای هرکدام از قسمت‌های این سریال ۲۶ قسمتی، یک خواننده در نظر گرفته شده است و تاکنون خوانندگی رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیروان تقوی، فرزاد فرزین و هوروش بند در این سریال قطعی شده است..

 

شرکت سازنده