طناز طباطبایی و باران کوثری در فیلم سرکوب

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۶/۱ پنج شنبه
(1)
(0)
طناز طباطبایی و باران کوثری در فیلم سرکوب
طناز طباطبایی و باران کوثری در فیلم سرکوب

رادیو کورش- پیش از این شنیده می‌شد که اولین فیلم سینمایی رضا گوران به تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی ساخته شود که به تازگی و با تغییر تهیه کننده، پیش تولید فیلم سینمایی «سرکوب» آغاز شده است. این فیلم هم‌اکنون در مرحله انتخاب بازیگران است و احتمال دارد در پاییز امسال کلید بخورد. طبق شنیده‌ها طناز طباطبایی و باران کوثری برای حضور در این فیلم به تواق رسیده‌اند.
تاکنون اطلاعاتی از داستان این فیلم منتشر نشده است.

رضا گوران پیش از این سابقه کارگردانی تئاتر را داشته است. او تاکنون پنج نمایش «شب آوازهایش را می‌خواند»، «می‌خوام بخوابم، «یرما»، «هملت»، و «مرداب روی بام» را روی صحنه برده است. گوران تاکنون سه سیمرغ بلورین از جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای رشته‌های بهترین کارگردانی، بهترین طراحی صحنه و لباس و بهترین نمایشنامه و طراحی صحنه دریافت کرده است.
 

طناز طباطبایی " نیز که یکی از بازیگران نام‌آشنای سینمای ایران است، تاکنون در فیلم‌هایی چون «رخ دیوانه»، «خشم و هیاهو»، «اراتمند؛ نازنین، بهاره و تینا» و «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» حضور داشته است. "باران کوثری " نیز که یکی از چهره‌های آشنای بازیگری در ایران است، سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند «عصبانی نیستم!»، «لانتوری»، «عرق سرد»، «اسب حیوان نجیبی است» و «شیرین» را دارد.

 

شرکت سازنده