رکورد شکنی کورش در ابتدای سال95

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(5)
(1)
رکورد شکنی کورش در ابتدای سال95

در ابتدای سال 95 رقم خورد

رکورد شکنی کورش

مجتمع تجاری، فرهنگی  و تفریحی کورش رکورد میزبانی در تهران را شکست.

 

به گزارش واحد روابط‌عمومی مجتمع کورش، در ایام نوروز به طور میانگین روزانه بیش از 40 هزار نفر میهمان به مجتمع کورش مراجعه کردند.

http://ircnn.com/wp-content/uploads/2017/02/57391_464_1487509432.jpg

مهندسمیرعالی مدیرعامل و نایب رئیس هیات‌مدیره مجتمع کورش در جلسه آغاز سال 1395 گفت: از چندین هفته پیش از آغاز سال 1395، در تدارک بودیم تا در ایام نوروز میزبانی شایسته‌ای از هموطنان عزیزمان داشته باشیم.
ایشان با اعلام این خبر که در ایام نوروز میزبان بیش از نیم میلیون نفر میهمان در مجتمع بودیم، گفت: میزبانی و ارائه خدمات مطلوب به میهمانان محترم، بدون هماهنگی و ساماندهی واحدهای مختلف مجتمع امکان‌پذیر نبود؛ از این‌رو مسروریم که یک بار دیگر به حول و قوه الهی و با تلاش همکارانمان در بخش‌های مختلف توانستیم از آزمون میزبانی هموطنان عزیزمان سربلند بیرون آئیم.

مهندس میرعالی با اشاره به رکوردهای جابه‌جا شده در پردیس سینمایی کورش و سرزمین بازی کورش؛ ژوپیتر و همچنین دیگر اصناف مجتمع، اظهار امیدواری کرد: در سال جدید با بهره‌گیری از فرصت‌های موجود و افزایش تعامل بین واحدهای مختلف مجتمع، چنان برنامه‌ریزی خواهیم کرد که رکوردهای بهتری در ارائه خدمات به ثبت برسانیم.
مدیرعامل مجتمع کورش در پایان سخنان خود سالی پربرکت، همراه با شادی، سربلندی و موفقیت برای کلیه هموطنان عزیز آرزو کرد.
مهندس ریاضی مدیر اجرائی مجتمع نیز گفت: اقدامات متعددی در خصوص میزبانی از میهمانان نوروزی برنامه‌ریزی شده بود. البته به دلیل تقارن آغاز جشنواره خرید مجتمع کورش با مشارکت بانک شهر، محیط‌آرائی و تزئینات ظاهری مجتمع بیشتر رنگ و بوی جشنواره‌ای داشت اما تدارک چندین سفره هفت‌سین در طبقات متعدد مجتمع، اکران تیزرها و تصاویر متعدد بهاری در ویدئووال‌های مجتمع و محتوای شاد و پرنشاط رادیو زنده کورش در فصل تغییر احوال، حال و هوای تازه‌ای به مجتمع داد.
وی ادامه داد: در آغازین روز فروردین 1395، از ساعت 13 در خدمت میهمانان عزیز بودیم و با اهدای شاخه گل، فرا رسیدن فصل بهار را به هموطنانمان تبریک و تهنیت عرض کردیم؛ همچنین در مقاطع زمانی مختلف با اجرای موسیقی آئینی، سنت حسنه نوروز را احیا نمودیم که مورد استقبال هموطنانمان قرار گرفت.
مدیراجرائی مجتمع کورش با آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای کلیه هموطنان عزیز به سخنان خود پایان داد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز