مدیریت کورش مال حامی شماست در خریدی موفق

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۴/۱۲ دوشنبه
(17)
(0)
مدیریت کورش مال حامی شماست در خریدی موفق
مدیریت  کورش مال حامی شماست در خریدی موفق
مجتمع فرهنگی تجاری تفریحی کورش مال با داشتن بزرگترین پردیس سینمایی کشور ، بیش از 600 واحد تجاری ، سرزمین بازی و بسیاری از منابع منحصر بفرد و درجه یک تفریحی جزء پر بازدیدکننده ترین مراکز برای خرید ، تفریح و گذران اوقات فراغت محسوب می گردد که روزانه میزبان صدها بازدیدکننده می باشد.
در روزهای پایانی هفته به جرئت می توان گفت کورش مال پر بازدیدکنننده ترین مرکز فرهنگی تجاری تفریحی در ایران است و بارها و بارها شاهد بوده ایم که این مجموعه بی نظیر رکورد بیش ترین تعداد بازدیدکننده را به نام خود ثبت کرده است که می توان به این آمار چشمگیر رکورد بیش ترین فروش ، بیش ترین تعداد مخاطب سینما و سانس های فوق العاده را نیز اضافه کرد.
مجموعه کورش در تمام لحظه ها حامی بازدیدکنندگان گرامی در خریدی موفق می باشد و بنا بر پیشنهاد مدیرعامل محترم کورش مال جناب آقای مهندس میرعالی در اقدامی مشتری مدارانه بهره برداران از آوردن خودرو شخصی خود به پارکینگ کورش مال در روزهای پایانی هفته خودداری کرده و محل پارک خودروی خود را به بازدیدکنندگان هدیه کردند.
این حرکت زیبا نه تنها هدیه ای شایسته از طرف بهره برداران و مدیریت کورش مال به بازدیدکنندگان می باشد بلکه در ترافیک کمتر ، هوای پاکیزه تر ،حضور راحت تر و بیش تر بازدیدکنندگان و بسیاری از موارد دیگر نیز دستاوردهای  مهمی دارد که شایسته تقدیر می باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده