آتش هم مهارِ اقتدار مدیران کورش مال شد

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۶/۲۸ سه شنبه
(11)
(0)
آتش هم مهارِ اقتدار مدیران کورش مال شد
آتش هم مهارِ اقتدار مدیران کورش مال شد

در طبقه منفی ششم مجتمع کورش انباری کوچکی وجود داشت که داخل آن لوازم ضایعاتی نگهداری می‌شد و بخشی از این انبار امروز دچار حریق شده بود.

بالای سر این انباری یک هواکش قرار داشت که هوای طبقه منفی ششم را به خارج از مجتمع منتقل می‌کرد و به این دلیل که دود از هواکش به خارج از مجتمع هدایت می‌شد، گمان بر این بود که تمام زیرزمین آتش گرفته است در صورتی که حریق فقط مربوط به بخشی از یک انبار کوچک بود.

خداوند را شاکریم که آتش سوزی مجتمع کورش با اقتدار و تدبیر سریع مدیران کورش مال و همچنین همکاری مردم و آتش نشانان عزیز به سرعت و با موفقیت مهار شد و از فردا چهارشنبه کورش مال  باز خواهد بود و به کار خود ادامه خواهد داد.

مهندس میرعالی مدیر عامل کورش مال با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام داشت: مجتمع امروز تعطیل بوده و ان شاالله از فردا با قوای مجدد، طبق روال روزهای عادی در خدمت هموطنان عزیز خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: «ضمن تشکر از کلیه عوامل از جمله مدیریت و پرسنل محترم ایستگاه ۱۰۲ آتش نشانی تهران، همکارانم در کورش مال و همراهی شما مردم عزیز، به اطلاع می رساند به لطف خداوند بزرگ و تلاش همه عزیزان، در حادثه آتش سوزی انبار یکی از واحدهای کورش مال؛ کوچکترین صدمه جانی به شخصی نرسید و مجتمع در کمال آرامش تخلیه گردید.

تنها خسارت مالی جزئی در حد کابل تاسیسات مکانیکی داشتیم که همکارانم در حال تعویض آن هستند؛ لذا مجتمع امروز تعطیل بوده و ان شاالله از فردا با قوای مجدد، طبق روال روزهای عادی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.»

همچنین مهندس میرعالی در گفت‌وگو با شبکه خبر بیان داشت: مراکز تجاری محل‌های حساسی هستند و هر لحظه تعداد زیادی از همشهریان در آن‌ها حضور دارند، بنابراین باید امکانات ایمنی را جدی گرفت تا آتش در نطفه خاموش شود. از این رو از تمام همکارانم در مجتمع‌های تجاری خواهش می‌کنم سرمایه‌گذاری و آموزش را در زمینه ایمنی جدی بگیرند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر