مدیرعامل کورش مال در همایش همراهان کورش کلاب

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۷/۱۸ سه شنبه
(21)
(0)
مدیرعامل کورش مال در همایش همراهان کورش کلاب
مدیرعامل کورش مال در همایش همراهان کورش کلاب

علی میرعالی، مدیرعامل کورش‌مال به عنوان اولین سخنران  همایش همراهان کورش کلاب، با اعلام این خبر که به زودی طرح بلیت نیم بها در پردیس سینمایی کورش اجرایی می شود، یادآور شد: درحال حاضر سینماهای کل کشور فقط سه‌شنبه‌ها بلیت نیم‌بهای سینما ارائه می‌دهند، اما ما در این مجموعه به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی کشورکه سهم عمده‌ای در پاسخگویی به نیاز فرهنگی مردم  دارد، تصمیم داریم از شنبه تا سه‌شنبه، به مشتریان خود بلیت نیم‌بهای سینما ارائه دهیم.

وی گفت: در حال حاضر مجوز لازم برای این ایده، اخذ و طرح آن اجرایی شده است، ضمن اینکه برای پارکینگ نیز برنامه‌هایی در دست اقدام داریم.

میرعالی همچنین خبر از آن داد که در آینده نزدیک، تعدادی از واحدهای تجاری کورش‌مال نیز با اجرای طرح‌های خاص آغاز هفته، امتیازات ویژه‌ای به مشتریان ارائه دهند.

مدیرعامل کورش‌مال با اشاره به پیام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، گفت: با وجود اینکه عضو خانواده بزرگی به نام کورشیان و پیشرو در موضوعات متعددی ازجمله همین اپلیکیشن کورش‌کلاب هستیم اما باز هم به خود غرّه نمی‌شویم چرا که معتقدیم آنگاه که مغرور شویم، شکست محتمل است.

میرعالی درباره مدیریت خدمات مشتریان  (CRM) ، توضیح داد: از نظر من CRM به معنی احترام به مشتری، حفظ مشتری، رعایت حقوق مشتری، وفادارسازی مشتری، سودآوری و افزایش رونق کسب و کار بهره‌برداران است.  

وی با اشاره به رویکرد جدید علم مارکتینگ، اظهار داشت: امروز صحبت از« برد- برد»  و یا حتی «پیروزی» برای همه است یعنی در تعاملاتی که ایجاد می‌کنیم همه باید برنده شویم.

علی میرعالی در پایان سخنان خود از توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه مارکتینگ به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام نام برد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز