یک شروع صمیمانه برای خانواده بزرگ کورش مال

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۱/۳۰ پنج شنبه
(10)
(0)
یک شروع صمیمانه برای خانواده بزرگ کورش مال
یک شروع صمیمانه برای خانواده بزرگ کورش مال

آغاز سال زمان مناسبی است برای تجدید پیمان و عهد، برای هم‌پیمان‌شدن در راستای پیشبرد استراتژی سازمان، تعالی یافتن و عالی شدن.

کورش‌مال عضوی متفاوت از سایر شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ است. مجموعه‌ای با خدمات شبانه‌روزی که پویایی‌اش در زمان استراحت، آرامش و تعطیلات سایر افراد بیشتر می‌گردد؛ هرگاه سایر افراد جامعه به دنبال تفریح و استراحت هستند تلاش کورش‌مالی‌ها جهت خدمات‌رسانی هرچه شایسته‌تر، چندین برابر می‌شود.

کمتر امکان دارد که کورش‌مالی‌ها بتوانند شادی و تفریح را در کنار خانواده‌هایشان سپری کنند.آن‌ها شادی را در نگاه رضایت‌مند مراجعان و مشتریان نظاره می‌کنند.

بیست ششم و بیست و هفتم فروردین ماه، کورش‌مالی‌ها میثاق‌نامه امسال را با صدای بلند خواندند اما این بار نه در سالن جلسات. کورش‌مالی‌ها در روف گاردن ، که اواخر سال گذشته افتتاح شد به صرف ناهار و شام دعوت شدند. بعد از خاتمه تعطیلات نوروزی هموطنان‌مان، جامه نو عید به تن کردند و در کنار خانواده شخصی و سازمانی‌شان دقایقی را مانند هزاران شخصی که برای تفریح به کورش مال می‌آیند، صرفا تفریح کردند و لذت بردند و در این لذت و تفریح از اعماق وجود حس خوب تعلق سازمانی، انگیزه، همراهی و همدلی را بار دیگر تازه کردند.

کورشی‌ها در دل ، میثاق‌نامه خواندند.آن‌ها در پاسخ به این توجه، احترام و دلجویی مدیرعامل کورش‌مال هم‌پیمان شدند تا یک سال دیگر، برای عالی‌شدن کورش‌مال تلاش کنند. 

مدیرعامل کورش‌مال همچون آقای دکتر فضلی و پدربزرگوارشان معتقد است نیروی انسانی از منابع ارزشمند سازمان است که شایسته عزت، احترام و کرامت انسانی می‌باشد. 

شایان ذکر است مهندس میرعالی مدیرعامل کورش مال ضمن تبریک سال نو، از تک تک همکاران و خانواده های محترم شان قدردانی نمود.  

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر