شریفی نیا و مدیری رو به روی هم قرار می گیرند!

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۹/۱۸ شنبه
(5)
(0)
شریفی نیا و مدیری رو به روی هم قرار می گیرند!
شریفی نیا و مدیری رو به روی هم قرار می گیرند!
مصطفی احمدی، تهیه‌کننده سری جدید مجموعه «دورهمی» در مصاحبه اخیر خود گفت: اولین مهمان «دورهمی» محمدرضا شریفی‌نیا خواهد بود و این گفتگو، یک گفت‌وگوی مفصل است و امکان این را دارد که در دو قسمت به روی آنتن برود.
این تهیه‌کننده درباره تغییر شکل ظاهری و محتوای برنامه «دورهمی» در سری جدید توضیح داد: در سری جدید دکور تغییر کرده است و از شکل خانه درآمده است. دکور جدید متفاوت است که پیمان قانع طراح آن بوده است. ماهیت «دورهمی» همچنان حفظ شده است و محتوای آن درباره مسائل اجتماعی خواهد بود.
او در پاسخ به اینکه آیا با تغییراتی که در سری جدید «دورهمی» ایجاد شده، مخاطب با آن ارتباط برقرار خواهند کرد؟ توضیح داد: به دلیل شخصیت کاریزماتیکمهران مدیریو اینکه مهمترین عنصر در دورهمی است، برنامه مخاطبان خودش را خواهد داشت. اما به طور کلی سری جدید متفاوت‌تر از دوره‌های قبل است و در بخش نمایش و همچنین دکور تغییراتی داشته است.
این تهیه‌کننده در بخش دیگری از گفتگوی خود از تدارک ویژه برنامه دورهمی به مناسبت شب یلدا هم خبر داد و گفت: به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه‌ای خواهیم داشت و در تدارک تهیه و پخش این ویژه‌برنامه هستیم.