مهندس میرعالی:گروه صنعتی گلرنگ برای 16 هزار نفر ایجاد اشتغال نموده

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۱۱/۳ سه شنبه
(13)
(0)
مهندس میرعالی:گروه صنعتی گلرنگ برای 16 هزار نفر ایجاد اشتغال نموده
مهندس میرعالی:گروه صنعتی گلرنگ برای 16 هزار نفر ایجاد اشتغال نموده

به گزارش روابط‌عمومی کورش‌مال مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال، جمعه گذشته، 29 دی 96، به دعوت حجت الاسلام و المسلمین دکتر صالح‌نیا، در نمازجمعه بخش کن حضور یافت و پیش از خطبه‌های نمازجمعه به ایراد سخن پرداخت.

مدیرعامل کورش‌مال که به عنوان کارشناس و فعال اقتصادی و با عنایت به نامگذاری سال جاری به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، جهت سخنرانی دعوت شده بود سخنان خود را با معرفی گروه صنعتی گلرنگ به عنوان یکی از کارآفرین و اشتغالزاترین مراکز اقتصادی کشور آغاز کرد.

مهندس میرعالی در معرفی اجمالی از گروه صنعتی گلرنگ گفت: گروه صنعتی گلرنگ با بیش از 60 شرکت توانسته است به صورت مستقیم برای 16 هزار نفر ایجاد اشتغال نموده و زمینه امرار معاش طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه را فراهم سازد.

ایشان افزود: مفتخریم اعلام کنیم که با وجود شرایط رکود اقتصادی جهانی و همچنین شرایط ویژه ناشی از تحریم‌ها در کشور، نه تنها تعدیل نیرو نداشته‌ایم بلکه در سال‌های اخیر نیروهای جوان بیشتری را جذب چرخه اقتصاد کشور کرده‌ایم.

مهندس میرعالی که سخنان خود را با تشریح نقش کورش‌مال خصوصا در منطقه پنج ادامه داد؛ گفت: کورش‌مال دو رسالت عمده اقتصادی و فرهنگی را برای خود تعریف کرده است.

وی در بخش اقتصادی با اشاره به فعالیت بیش از 600 فروشگاه در کورش‌مال، به اشتغال‌زایی برای 3 تا4 هزار نفر نیروی جوان اشاره کرد و گفت: وظیفه ما این است که با تغییر سبک زندگی مردم، تولیداتی متناسب با روحیات ایشان و شرایط جامعه داشته باشیم.

مهندس میرعالی با ابراز تاسف از خروج ارز و بی‌توجهی به تولید داخلی گفت: ایران زمانی صادرکننده پوشاک بود و این در حالی است که امروزه گاها می‌شنویم که تُرک بودن پوشاک به عنوان یک ویژگی خوب در کیفیت پارچه و دوخت بیان می‌شود.

ایشان افزود: احترام به همه سلایق وظیفه ما است قطعا همه اقشار توان اقتصادی و سلیقه مشابهی ندارند بنابراین شاید برخی افراد مایل باشند اجناس لوکس خریداری کنند اما پاسخگویی به خواست این گروه از مردم، ناقص حمایت از تولید داخلی نیست. ما در کورش‌مال برندهای مختلف ایرانی داریم که کوچکترین آن‌ها توانسته است حداقل برای 500 نفر اشتغالزایی کند.

مهندس میرعالی در بخش خدمات کورش‌مال نیز به حدیث النظافت من الایمان اشاره و در ارتباط با این مهم و آنچه در کورش‌مال تحت عنوان بهداشت فردی و محیطی مراجعان و بهره‌برداران انجام می‌شود توضیحاتی ارائه نمود. ایشان همچنین در راستای مباحث زیست‌محیطی به تصفیه آب مصرفی مجتمع پیش از بازگشت به مسیر خروجی و همچنین دستگاه‌های قوی اگزاست فن، تهویه و پاکسازی هوا در پارکینگ کورش‌مال پرداخت.

مهندس میرعالی با یادآوری حادثه آتش‌سوزی شهریور ماه گفت: اگر بنا به آینده‌نگری ما تدارک و تجهیز زیرساخت‌‌های فنی و معماری، تشکیل‌ کمیته‌های ایمنی و بحران و همچنین آموزش‌های ادواری پرسنل نبود شاید با تکرار حادثه پلاسکو مواجه می‌شدیم. اما توجه ویژه ما به امنیت و آسودگی مشتریان باعث شد تا بتوانیم ظرف مدت کمتر از 20 دقیقه و پیش از ورود آتش‌نشانان، آتش را اطفا کرده و در کمتر از 24 ساعت مجددا به حالت عادی ارائه خدمات برگردیم. این موضوع حاکی از این است که ما از صرف هزینه در راه ارائه خدمات متمایز و هرچه بهتر به مشتریان هراسی نداشته و آن را به عنوان وظیفه‌مان در امر مشتری‌مداری و میهمان‌نوازی مراجعان می‌دانیم.

مدیرعامل کورش‌مال در رابطه با رسالت دیگر کورش‌مال یعنی پاسخ به نیاز فرهنگی جامعه نیز به ایجاد دفتر فرهنگی و پایگاه بسیج اصناف، احداث منحصر به فردترین نمازخانه در میان مراکز خرید، برگزاری همه روزه نمازجماعت ظهر و عصر، برگزاری برنامه‌های مناسبتی  مختلف، تعامل با تشکل‌های خیریه و عام‌المنفعه، ایجاد کمیته‌های بحران و ایمنی- بهداشت و خصوصا سرزمین بازی ژوپیتر با به‌روزترین دستگاه‌های بازی هیجانی و بزرگترین پردیس سینمایی کشور با 12 سالن و 2800 صندلی اشاره کرد.

مهندس میرعالی در ادامه ارائه اقدامات فرهنگی انجام گرفته، به ورود کورش‌مال به عرصه نشر کتاب تخصصی در حوزه مراکز خرید اشاره کرد و گفت: کتابی با عنوان مدیریت مراکز تجاری نوشته‌ام که در دست چاپ است و به زودی منتشر شده و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل کورش‌مال در پایان سخنان خود از حجت الاسلام و المسلمین دکتر صالح‌نیا امام جمعه بخش کن که از ایشان برای ارائه گزارش اقدامات فرهنگی و اقتصادی صورت گرفته توسط کورش‌مال دعوت کرده ‌بودند تشکر نمود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر