سومین جشنواره بهاره کورش مال- به پرداخت ملت

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ دوشنبه
(11)
(0)
سومین جشنواره بهاره کورش مال- به پرداخت ملت
سومین جشنواره بهاره کورش مال- به پرداخت ملت
سومین جشنواره کورش مال- به پرداخت ملت از اول اسفند با عنوان «جشنواره بهاره کورش‌مال-به‌پرداخت ملت» آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کورش مال جشنواره بهاره کورش‌مال-به‌پرداخت ملت تا تاریخ 12 اردیبهشت ماه 1397 ادامه خواهد داشت و مراسم قرعه‌کشی یک دستگاه خودروی هیوندای النترا و پنج دستگاه خودروی پژو 206  که جوایز ویژه مشتریان شرکت کننده در جشنواره هستند در پایان جشنواره و به مناسبت میلاد حضرت ولیعصر(عج) به قید قرعه تقدیم خواهد شد.
تنها شرط شرکت در جشنواره، ارائه رسید دستگاه کارتخوان  به‌پرداخت ملت به کانترهای جشنواره می‌باشد که مشتریان محترم رسید مذکور را به یکی از کانترهای واقع در طبقه منفی دو شمالی (ورودی بورس طلا)، ضلع شمال شرقی طبقه منفی یک و ضلع جنوب غربی طبقه اول ارائه نموده و تعرفه قرعه‌کشی را پس از دریافت و تکمیل به صندوق جشنواره بیندازند.
نکته قابل‌توجه مشتریان محترم اینکه به ازای هر 50 هزار تومان در واحدهای تجاری، هر 100 هزار تومان در بورس موبایل و هر 300 هزار تومان خرید در بورس طلا، یک برگه قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد.
شایان ذکر است در این جشنواره نیز به پاس مشتری‌مداری و مشارکت فعال بهره‌برداران در جشنواره، 2 دستگاه خودرو به قید قرعه به بهره‌برداران و مبلغ 50 میلیون تومان به صورت قرعه‌کشی هفتگی به فروشندگان تقدیم خواهد شد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
محمد محمودزاده
یکشنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۷
پاسخ
()
()
محمد محمودزاده
سلام قرعه کشي چه روزي انجام ميشه و اسامي برنده شدگان کجا و کي اعلام ميشه ؟ممنون
پاسخ مدیر سایت
با سلام شما می توانید از طریق این وب سایت در جریان زمان دقیق قرعه کشی قرار بگیرید همچنین اسامی برندگان نیز بعد از تایید از طریق وب سایت www.RadioKourosh.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ مدیر سایت