پیام مهندس میرعالی در آستانه نوروز 1397

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ سه شنبه
(11)
(0)
پیام مهندس میرعالی در آستانه نوروز 1397
پیام مهندس میرعالی در آستانه نوروز 1397
مهندس میرعالی مدیرعامل کورش مال با انتشار پیامی حلول سال 1397 را به کورشیان تبریک گفتند.

کورشيان عزيز
مشتريان بزرگوار

نمی توانم برایتان زندگی ای آرزو کنم که بی خزان و بی زمستان باشد. نمی توانم بگویم سالی پر از فقط شادی و موفقیت داشته باشيد.نمی شود، بگویم برایتان سالی پر از ثروت و سلامت می خواهم!
من و شما می دانیم که زندگی بسیار زیبا، اما دشوار و شکننده  است! می دانیم قرار است همانطور که گاهی موفق می شویم، جاهایی هم موفق نشویم، یا دست کم رسیدن به برخی خواسته ها و آرزوهای مان را مدتی به تعویق بیندازیم.
یاد گرفته ایم که بیماری هر از چند گاهی در ما، یا یکی از عزیزان و دوستان مان، میهمان می شود تا درسهای سخت انسان بودن را مرور کنیم.
 می دانیم که گاه با داشتن مال و گاه به نداشتنش، گرفتار می شویم.

می دانیم ازین بهار تا آن بهار، فاصله ای است؛ پر از ماجراهای تلخ و شیرینی که بسیاری از آنها خواست و انتخابِ ما نیستند، اما گریز ناپذیرند.

نمی خواهم بگویم شمارا به خدا می سپارم و خیالتان راحت باشد که خدا نمی گذارد هیچ اتفاق بدی برایت رخ دهد! چون می دانم که ناخواستنی ها، همانقدر فراوانند که سپردن های نارس و فهم ناشده ی ما!

دیگر آنقدر بزرگ شده ایم که بفهمیم در هفت سین، چیزهایی را می چینیم که هراسِ نبودن، کم شدن یا از دست دادنشان را داریم.
آنقدر تجربه داریم که درک می کنیم، مردم این بهانه های خوشرنگ و شاد را همچون فرصتی مهم تلقی می کنند؛ برای اینکه، خودشان را به آن راه بزنند؛ که انگار قرار است زندگی طبق آرزوها، شادباش ها، تبریکات، تهنیت ها و مبارک بادهای ما بچرخد! (و شاید این خود نمایش قدرت اُمید در انسان باشد، که به رویارویی هر احتمالی، با لبخند می رود)

می دانیم! می خواهم این بار برایتان آرزویی کنم که شمارا در تمام فُصولِ زندگی، در سرما و گرمایِ روزگار، در تمام بارانها، برف ها، طوفان ها، خشکسالی ها، شکست ها و موفقیت ها، شادی ها و غم ها، از دست دادن ها و به دست آوردن ها؛ در امان قرار دهد.

آرزو می کنم، آنقدر به خودتان رسیده باشید و برسید؛ آنقدر خدا در خودتان داشته باشید و بیابید، و آنقدری در قلبتان آگاهی و در ذهنتان روشنایی باشد و بیاید که ؛

تمام زندگی را - هر طور که پیش رود -  مشتاقانه، اُمیدوارانه، سرافرازانه و عاشقانه، زندگی کنيد!

شما نیز مرا همین آرزو کنيد.

باشد که سال بعد، همین حوالی، خشنود از خود و آنچه گذشته، به یکدیگر لبخند بزنیم و همچنان چون بهار، مشتاق و سرافراز و عاشق زندگی باشیم.هميشه و در همه حال سعي کرده ايم تا بهترين شرايط را در کورش مال براي شما رقم بزنيم چرا که اعتقاد داريم شما لياقت بهترين ها را داريد
اگر چه در اين راه کاستي هايي داشته ايم ولي قطعا شما بزرگواران ما را خواهيد بخشيد.

 با احترام
ميرعالي مديرعامل کورش مال
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر