سومین جشنواره بهاره کورش به پرداخت هم به پایان رسید

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۲/۱۶ یکشنبه
(11)
(0)
سومین جشنواره بهاره کورش به پرداخت هم به پایان رسید
سومین جشنواره بهاره کورش به پرداخت هم به پایان رسید
شنبه ، پانزده اردیبهشت 1397 ساعت 14:00 سالن شماره دو پردیس کورش میزبان عزیزانی بود که در طول جشنواره کورش به پرداخت با خرید از فروشگاه های مختلف کورش مال و رعایت شرایط جشنواره ، شوق برنده شدن خودرو داشتند و در کنار هم جمعه شده بودند تا ضمن نظارۀ یک برنامه شاد ، از نزدیک شاهد نحوه اجرای قرعه کشی خودروها نیز باشند.
یک دستگاه خودرو هیوندای النترا و پنج دستگاه خودرو پژو 206 از جوایز این دوره جشنواره بودند که با نظارت هیئت مدیره محترم کورش مال  و نمایندگان شرکت به پرداخت ملت ، مخاطبین  حاضر در سالن و بینندگان برنامه بصورت زنده از طریق اینستاگرام کورش مال قرعه کشی گردید.
اختتامیه جشنواره کورش به پرداخت ملت  با  آیاتی از کلام الله مجید ، سرود ملی و تیزر کورش مال آغاز شد و در ابتدا مدیرعامل کورش مال ، مهندس میرعالی و همچنین مدیر پذیرندگان شرکت به پرداخت ملت مهندس ترابیان به ارائه نکاتی در زمینه روند برگزاری جشنواره پرداختند.
 اجرای این برنامه به عهده میلاد حسن زاده و نیلوفر نگهبان بود و دارای آیتم های متنوع برای مخاطبین گرامی حاضر در سالن ، که می توان از جمله آنان به اجرای کمدین محبوب حامد آهنگی ، شعبده بازی و قرعه کشی برای  حضار اشاره کرد.
لازم به ذکراست جوایز قرعه کشی حضار را رستوران باروژ( فوکورت بام کورش) ،فروشگاه میثم عطر ،  فروشگاه شال و روسری دورا و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی لارا تقدیم کردند.

به زودی جشنواره دیگری آغاز خواهد شد و برندگان خوش شانس دیگری در کورش مال معرفی می گردند.
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست...
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز