برندگان سومین جشنواره بهاره کورش‌مال – به‌پرداخت ملت اعلام شدند.

اپلیکیشن اندروید رادیو کورش
۱۳۹۷/۲/۲۶ چهارشنبه
(12)
(0)
برندگان سومین جشنواره بهاره کورش‌مال – به‌پرداخت ملت اعلام شدند.
برندگان سومین جشنواره بهاره کورش‌مال – به‌پرداخت ملت اعلام شدند.
سومین جشنواره بهاره کورش‌مال به‌پرداخت ملت که از اول اسفند 96 آغاز شده بود، نیمه اردیبهشت 97 پایان یافت.

به گزارش روابط‌عمومی کورش‌مال، مراسم اختتامیه جشنواره بهاره کورش‌مال به‌پرداخت ملت پانزده اردیبهشت ماه با حضور هیات‌مدیره کورش‌مال، نمایندگان شرکت به‌پرداخت ملت و حضور بیش از 300 نفر از شرکت‌کنندگان جشنواره به عنوان ناظر، مراسم قرعه کشی پنج دستگاه پژو 206 و یک دستگاه هیوندای النترا در سالن شماره دو همایش‌های کورش برگزار شد.

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال در ابتدای این مراسم ضمن سپاسگزاری از کلیه مشتریان محترمی که با ایمان به صداقت، امانت‌داری و خدمت‌رسانی کورش‌مال در جشنواره بهاره کورش‌مال به‌پرداخت ملت شرکت کرده بودند گفت: به لطف خداوند، کورش شهرت نیکی در برگزاری جشنواره و تقدیم هدایا به مشتریان محترم دارد و آرزوی قلبی من همواره این بوده است که این جوایز بنا به اراده خداوند به اشخاصی برسد که بتواند گره‌ای از مشکلی باز نماید.

مهندس میرعالی ادامه داد: تاکنون جشنواره‌های متعددی برگزار کرده‌ایم که اسناد و مدارک صحت برگزاری و تحویل هدایای آن موجود بوده و تصاویر آن از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف کورش مال قابل مشاهده می‌باشد.

مدیرعامل کورش‌مالدر بخش دیگری از سخنانش با اعلام خبر افتتاحیه روف گاردن از اسفند 96 به عنوان خدمت جدید و منحصر به فرد دیگری در کورش‌مال، از عموم هموطنان دعوت کرد تهران را از فراز بام کورش به نظاره نشسته و صرف غذا در کنار خانواده را در محیط زیبا، آرامبخش و دلنشین فودکورت بام کورش تجربه نمایند.

شایان ذکر است طی این مراسم برندگان جوایز خودرو به قید قرعه انتخاب شدند که در همان روز با ایشان تماس گرفته شد تا مدارک شرکت در جشنواره را جهت بررسی و انجام امور تحویل جوایز ارائه نمایند.

اسامی برندگان عبارت است از:

آقای سعید امیریان برنده یک دستگاه پژو 206 تیپ 5

آقای رضا آزموده برنده یک دستگاه پژو 206 تیپ 5

خانم حوریه ناطقی برنده یک دستگاه پژو 206 تیپ 5

آقای علی عصاری برنده یک دستگاه پژو 206 تیپ 5

آقای سید مهدی میرقاسمی برنده یک دستگاه پژو 206 تیپ 5

خانم الهام بختیاری برنده یک دستگاه هیوندای النترا

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر